Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city

Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 to jeden z najbardziej unikatowych i intrygujących pojazdów, jakie można spotkać w świecie lego. Jego historia sięga początków lat 90-tych, kiedy to po raz pierwszy pojawił się w filmach animowanych Lego City. W tym czasie był on używany przez kaskaderów do wykonywania efektownych i widowiskowych tricków motocyklowych. Od tego czasu motocykl stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów świata lego i jest obecny w wielu różnych produktach, od filmów po gry video.

Jak zbudować motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city?

W celu zbudowania motocykla kaskaderskiego z niedźwiedziem lego city, należy wykonać następujące czynności:

Najpierw należy zbudować ramę motocykla z elementów lego. Następnie dołączyć do niej silnik i koła. Kolejnym krokiem jest dodanie do motocykla siedzenia dla kierowcy oraz pasa bezpieczeństwa.

Na sam koniec należy umieścić na motocyklu figurkę niedźwiedzia lego city.

Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city – instrukcja budowy

Do budowy motocykla kaskaderskiego z niedźwiedziem lego city potrzebne są następujące elementy: 2 klocki czerwone, 1 klocek żółty, 1 klocek czarny i 1 niedźwiedź lego city.

Klocki czerwone połącz ze sobą w linii prostej, a następnie dołącz do nich klocek żółty używając 2 klocków na jednym boku. Na końcu dołącz klocek czarny, a na jego górze umieść niedźwiedzia lego city.

Gotowy motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city gotowy jest do jazdy!

Budujemy motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city

Przygotowujemy się do kolejnego ekscytującego projektu – budowy motocykla kaskaderskiego z niedźwiedziem lego city. Jest to jeden z trudniejszych projektów, jakie realizowaliśmy dotychczas, dlatego też musimy dokładnie przemyśleć każdy etap pracy. Najważniejsze jest tutaj bezpieczeństwo naszego niedźwiedzia-kaskadera, dlatego cały motocykl musi być wykonany solidnie i stabilnie.

Do tego projektu potrzebujemy:

  • 2x większy niż standardowa płytę lego city (lub inny odpowiedni rozmiar)
  • kilka rodzajów niedźwiedzi lego city (lub inne zwierzęta)
  • kilka elementów konstrukcyjnych (np. rury, kształtowniki)
  • silnik elektryczny lub spalinowy (opcjonalnie)

Pierwszym etapem będzie zbudowanie solidnej i stabilnej platformy motocyklowej. Następnie na platformie umieścimy niedźwiedzie lego city i przygotujemy je do jazdy. Możemy także dodać silnik, aby urozmaicić nasze show.