Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 – Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem lego city

Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 to zabawka, która pozwoli dzieciom wcielić się w rolę kaskadera i pomóc mu wykonać trudne akrobacje. Zestaw zawiera figurkę kaskadera, motocykl i niedźwiedzia, który można podnieść na motocyklu i przyczepić do niego. Kaskader może wykonywać różne sztuczki, takie jak skoki i obroty, a niedźwiedź będzie mu towarzyszył podczas wszystkich akrobacji. Zestaw jest łatwy w montażu i idealny dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Niedźwiedź na motocyklu kaskaderskim LEGO City

W grze LEGO City Undercover niedźwiedź jest jedną z postaci, którą można spotkać. Jest on kaskaderem motocyklowym i ma swój własny sklep motocyklowy. Jego sklep znajduje się w dzielnicy LEGO City, która jest pełna zabawnych i ciekawych postaci. Niedźwiedź jest bardzo pomocny w grze i chętnie pomaga graczom w ich przygodach. Jest także bardzo dobrym kierowcą i potrafi szybko jeździć na swoim motocyklu.

Jak zbudować motocykl kaskaderski z niedźwiedziem LEGO City?

Na początek potrzebujemy niedźwiedzia LEGO City. Można go kupić w sklepie lub zbudować samemu.

Następnie musimy zbudować motocykl kaskaderski. Można to zrobić na kilka sposobów, ale najprostszy jest użycie motocykla LEGO City i dodanie do niego niedźwiedzia. Gdy mamy już motocykl i niedźwiedzia, możemy rozpocząć kaskadowanie! Pamiętaj, aby upewnić się, że niedźwiedź jest dobrze przymocowany do motocykla, a także aby robić to w bezpiecznym miejscu.