Lego City: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356

Lego City: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 nowość to idealna zabawka dla każdego chłopca, który lubi się bawić w motory. Jest to świetny motocykl, który ma wszystko, czego potrzebuje dobrej zabawy – od ładnego designu po mocne silniki.

Lego City: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 jest także wyposażony w niedźwiedzia, który jest jego maskotką. Niedźwiedź jest bardzo miły i pomaga chłopcom się bawić. Jest to idealna zabawka dla każdego chłopca, który lubi motory i niedźwiedzie.

Niedźwiedź na motocyklu: Lego City 60356

Wiele dzieci uwielbia bawić się klockami Lego. Wśród wielu interesujących zestawów, jest także Lego City 60356 “Niedźwiedź na motocyklu”. Zestaw ten składa się z 3 figurki: niedźwiedzia, policjanta oraz kierowcy. Dodatkowo do zestawu dołączona jest motocykla oraz radiowóz policyjny. Bawiąc się tymi klockami, dzieci mogą wyobrazić sobie różne scenariusze i przygody.

Lego City 60356: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem

Lego City 60356: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem to zestaw, który umożliwi dzieciom stworzenie własnego motocykla kaskaderskiego. Jest on wyposażony w niedźwiedzia, który będzie towarzyszył dziecku podczas jazdy. Zestaw zawiera także figurkę kaskadera, aby dzieci mogły się wcielić w tę rolę. Lego City 60356: Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem jest świetnym sposobem na spędzanie czasu z dziećmi i umożliwi im stworzenie własnej historii.

Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem w Lego City 60356

Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem w Lego City 60356 to fantastyczny zestaw dla każdego miłośnika motocykli i przygód. Zestaw składa się z motocykla, kasku i niedźwiedzia, który można na nim podrzucić. Jest także mini figurka kaskadera, która może pomóc w odgrywaniu ról i stworzeniu własnych historii. Motocykl jest łatwy do budowania i świetnie się bawić.