Kaskaderka z niedźwiedziem na motocyklu 60356 LEGO City

Wciągająca opowieść o niedźwiedziu, który uciekł ze zoo i przygarnęła go kaskaderka z LEGO City.

Kaskaderka i jej mały niedźwiadek muszą stawić czoła wielkim wyzwaniom, aby móc żyć razem w mieście.

Jak poradzi sobie kaskaderka z motocyklem, a także jak uda jej się utrzymać niedźwiedzia w sekrecie?

Kaskaderka LEGO City łamie kolejny rekord!

Kaskaderka LEGO City łamie kolejny rekord! Jako pierwsza kobieta na świecie zdobyła ona tytuł Mistrza Kaskaderów. Siedemnaście lat temu, gdy była jeszcze dzieckiem, wygrała ona swój pierwszy konkurs kaskaderski. Od tego czasu nieustannie się rozwija i ciągle poprawia swoje umiejętności. W ubiegłym roku została finalistką Mistrzostw Świata Kaskaderów, a w tym roku wreszcie udało jej się zdobyć tytuł Mistrza Świata. Jest to ogromny sukces, szczególnie dla kogoś tak młodego. Na pewno jeszcze nieraz nas zaskoczy!

Niedźwiedź na motocyklu – nowy hit LEGO City!

Dokładnie 4 szczegółowe akapity rozwijające poniższy śródtytuł:

1. W nowym zestawie LEGO City “Niedźwiedź na motocyklu” dzieci mogą stworzyć własną wersję tej popularnej zabawki.

2. Zestaw zawiera figurkę niedźwiedzia, który jest ubrany w kask i kombinezon motocyklowy, oraz motocykl LEGO. Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356

  1. Dzieci mogą się bawić, łącząc elementy z innymi zestawami LEGO City lub używając ich do stworzenia własnych scen.
  2. Nowy zestaw LEGO City “Niedźwiedź na motocyklu” to świetna zabawa dla całej rodziny!

Kaskaderka z niedźwiedziem na motocyklu – co dalej?

Ola nigdy nie żałowała, że została kaskaderką. Od dziecka marzyła o tym, żeby robić coś ekstremalnego i adrenalinowe. Wiele osób uważa, że jej praca jest szalona i niebezpieczna, ale ona uwielbia to. Podczas pracy czuje się wolna i szczęśliwa.

Niedźwiedź Bruno był jej ulubionym partnerem do kaskaderskich sztuczek. Zwierzak ten potrafił wykonywać naprawdę trudne akrobacje i Ola czuła się bezpiecznie na motocyklu, gdy Bruno siedział z tyłu. Wszyscy w branży filmowej doskonale wiedzieli, że to para idealna do tego typu scen.

Ostatnio jednak Ola miała poważny wypadek podczas kręcenia sceny akcji. Na szczęście nic jej się nie stało, ale musiała przejść długotrwały proces rehabilitacji. Bruno także odniósł lekkie obrażenia i musiał przejść kilka operacji. Po tym wypadku producent filmu postanowił, że para ta już nigdy więcej nie będzie mogła pracować razem.